Program partnerski

Polecaj Nozbe i zarabiaj

Zarabiaj na polecaniu Nozbe! Zyskaj nawet 30% prowizji!

Sukces Nozbe polega na tym, że użytkownicy polecają go innym. Pomóż nam promować nasze aplikacje do podnoszenia produktywności, a nagrodzimy Cię prowizją. Za każdą osobę, której polecisz Nozbe otrzymasz prowizję - nawet do 30% od pierwszej płatności i 5% od każdej kolejnej. Tak długo jak Ty i ta osoba pozostaniecie naszymi klientami. Za każdy miesiąc lub rok, w którym opłaci ona konto Nozbe PRO. Aby zacząć promować Nozbe, przejdź do folderu „Program partnerski” w ustawieniach konta.

"Szczerze wierzę w Nozbe: Zdecydowałam się przystąpić do programu partnerskiego Nozbe, ponieważ wierzę w niego i polecam go z całego serca". - Tatiana Maya

Prześlij znajomym swój indywidualny kod lub link partnerski

W ustawieniach Nozbe możesz utworzyć specjalny kod lub link partnerski, którym możesz podzielić się ze znajomymi, współpracownikami i użytkownikami mediów społecznościowych. Kiedy użyją oni Twojego linku podczas rejestrowania konta w Nozbe, będziemy wiedzieć, że są z Twojego polecenia.

<!--### Dodatkowe miesiące gratis dla Twoich znajomych

Aby mieć pewność, że osoba, której polecisz Nozbe, skorzysta z Twojego linku partnerskiego, oferujemy jej dodatkową zachętę: dodatkowy miesiąc Nozbe! To dużo lepsza oferta od tej, którą oferujemy na oficjalnej stronie Nozbe.-->

Jeśli Twój kod to MICHAEL, wystarczy, że prześlesz znajomemu link: http://nozbe.com/?a=MICHAEL <!--. Ty zyskasz prowizję, a Twój znajomy otrzyma dodatkowy miesiąc gratis.—>

Wypłata prowizji już po osiągnięciu progu 100$!

Wypłata prowizji następuje po osiągnięciu kwoty minimalnej w wysokości 100$. Jeśli suma Twoich prowizji nie przekroczy wymaganego progu w danym miesiącu, zostanie ona przeniesiona na kolejny. Gwarantujemy Ci, że na pewno otrzymasz wszystkie zgromadzone przez Ciebie pieniądze. Polecaj Nozbe, a my będziemy sumować wszystkie Twoje prowizje. Dziękujemy!

Obecnie wypłacamy prowizje wyłącznie poprzez PayPala, dlatego upewnij się, że posiadasz konto PayPal, abyśmy mogli przelać Ci zgromadzone przez Ciebie środki.

Szczegółowe statystyki na Twoim koncie Nozbe

Szczegółowe statystyki poleceń znajdziesz w sekcji „Ustawienia” w aplikacji Nozbe. Możesz tutaj zobaczyć, ile osób z Twojego polecenia założyło konto testowe lub wykupiło pełne konto Nozbe oraz sprawdzić, ile środków masz na swoim koncie i kiedy wypłacimy Ci zgromadzone pieniądze.

Gdy skutecznie polecisz Nozbe pierwszej osobie, na Twoim koncie pojawi się dodatkowa sekcja "Program partnerski":

Affiliate_sidebar

Znajdziesz tam szczegołowe informacje i statystyki dotyczące Twojej działalności partnerskiej:

Affiliate_details

 1. Ustawienia - możesz tu zobaczyć i zmienić swój link partnerski:

  Affiliate_nick_change

 2. Materiały promocyjne - stąd możesz pobrać banner partnerski na swoją stronę lub bloga!

Niżej sprawdzisz wszystkie statystyki:

 1. Nowe wizyty z Twojego polecenia

 2. Historia wizyt

 3. Nowe konta testowe

 4. Wszystkie konta bezpłatne i testowe

 5. Twoje nowe prowizje (prowizje zebrane w ciągu ostatniego miesiąca aż do dziś)

 6. Prowizje oczekujące

 7. Prowizje wypłacone

 8. Twoje wypłaty

Zasady przyznawania prowizji

Wszyscy użytkownicy otrzymują prowizję w wysokości 20% w pierwszym roku za każdą wpłatę dokonaną przez poleconą osobę (płatności zwrócone się nie liczą). W drugim roku prowizja wyniesie 10%, a w kolejnych latach 5%.

Partner PRO (użytkownik PRO, którego suma prowizji za dany rok przekroczyła 500$) otrzymuje prowizję w wysokości 25% w pierwszym roku, 10% w drugim roku i 5% w kolejnych latach.

Ambasador Nozbe (osoba, która poza promowaniem Nozbe prowadzi szkolenia z obsługi aplikacji, przeszedłszy wcześniej szkolenie z Nozbe i zdawszy egzamin akredytacyjny) otrzymuje w pierwszym roku prowizję w wysokości 30%, w drugim 10% i 5% w latach kolejnych. UWAGA: Ambasador PRO może zmieniać ilość dodatkowego czasu, który daje ich kupon od 1 do 3 miesięcy.

Dlaczego prowizja spada po pierwszej płatności?

Powód jest dość prosty. Pierwsza płatność dokonana przez osobę, której poleciłeś Nozbe jest w pełni Twoją zasługą, za którą należy Ci się nagroda. Jednak utrzymanie klienta to wspólny wysiłek całego zespołu. Prowizja spada, ale doceniamy Twoje zaangażowanie, nadal oferując Ci stabilną prowizję w wysokości 5%.

W ten sposób chcemy zmotywować Cię także do dalszego promowania Nozbe ;-)

Czy udało nam się pomóc?